Heren poule 1


Datum Team 1 Team 2 Locatie
Ma 03-10 03-10-202220:45 Flitsmeister H1 Flitsmeister H1 Smash H1 De Zoete Inval, Veenendaal
Di 04-10 04-10-202220:00 VCV H2 VCV H2 Musketiers H1 Sporthal West, Veenendaal
Di 04-10 04-10-202221:00 VCV H4 VCV H4 VCV H3 Sporthal West, Veenendaal
Ma 17-10 17-10-202221:00 Smash H1 Smash H1 VCV H2 t Kofschip, Veenendaal
Di 18-10 18-10-202220:00 VCV H1 VCV H1 Flitsmeister H1 Sporthal West, Veenendaal
Wo 19-10 19-10-202219:15 Musketiers H1 Musketiers H1 VCV H4 Het Bestegoed, Elst Ut
Ma 07-11 07-11-202220:45 Flitsmeister H1 Flitsmeister H1 VCV H2 De Zoete Inval, Veenendaal
Ma 07-11 07-11-202221:00 Smash H1 Smash H1 VCV H4 t Kofschip, Veenendaal
Di 08-11 08-11-202221:00 VCV H1 VCV H1 VCV H3 Sporthal West, Veenendaal
Di 22-11 22-11-202221:00 VCV H4 VCV H4 VCV H2 Sporthal West, Veenendaal
Di 22-11 22-11-202220:00 VCV H3 VCV H3 Flitsmeister H1 Sporthal West, Veenendaal
Wo 23-11 23-11-202219:15 Musketiers H1 Musketiers H1 VCV H1 Het Bestegoed, Elst Ut
Wo 30-11 30-11-202219:15 Musketiers H1 Musketiers H1 Smash H1 Het Bestegoed, Elst Ut
Di 06-12 06-12-202221:00 VCV H4 VCV H4 VCV H1 Sporthal West, Veenendaal
Di 06-12 06-12-202221:00 VCV H3 VCV H3 VCV H2 Sporthal West, Veenendaal
Di 13-12 13-12-202220:00 VCV H3 VCV H3 Musketiers H1 Sporthal West, Veenendaal
Ma 19-12 19-12-202220:45 Flitsmeister H1 Flitsmeister H1 VCV H4 De Zoete Inval, Veenendaal
Di 20-12 20-12-202220:00 VCV H1 VCV H1 Smash H1 Sporthal West, Veenendaal
Di 10-01 10-01-202321:00 VCV H1 VCV H1 VCV H2 Sporthal West, Veenendaal
Di 10-01 10-01-202320:00 VCV H3 VCV H3 Smash H1 Sporthal West, Veenendaal
Wo 11-01 11-01-202319:15 Musketiers H1 Musketiers H1 Flitsmeister H1 Het Bestegoed, Elst Ut
Ma 23-01 23-01-202321:00 Smash H1 Smash H1 Flitsmeister H1 t Kofschip, Veenendaal
Di 24-01 24-01-202321:00 VCV H3 VCV H3 VCV H4 Sporthal West, Veenendaal
Wo 25-01 25-01-202319:15 Musketiers H1 Musketiers H1 VCV H2 Het Bestegoed, Elst Ut
Di 31-01 31-01-202320:00 VCV H2 VCV H2 Smash H1 Sporthal West, Veenendaal
Ma 06-02 06-02-202320:45 Flitsmeister H1 Flitsmeister H1 VCV H1 De Zoete Inval, Veenendaal
Di 07-02 07-02-202320:00 VCV H4 VCV H4 Musketiers H1 Sporthal West, Veenendaal
Di 14-02 14-02-202320:00 VCV H4 VCV H4 Smash H1 Sporthal West, Veenendaal
Di 14-02 14-02-202321:00 VCV H3 VCV H3 VCV H1 Sporthal West, Veenendaal
Di 21-02 21-02-202320:00 VCV H2 VCV H2 Flitsmeister H1 Sporthal West, Veenendaal
Ma 06-03 06-03-202320:45 Flitsmeister H1 Flitsmeister H1 VCV H3 De Zoete Inval, Veenendaal
Di 07-03 07-03-202321:00 VCV H2 VCV H2 VCV H4 Sporthal West, Veenendaal
Di 07-03 07-03-202320:00 VCV H1 VCV H1 Musketiers H1 Sporthal West, Veenendaal
Ma 20-03 20-03-202321:00 Smash H1 Smash H1 VCV H1 t Kofschip, Veenendaal
Di 21-03 21-03-202320:00 VCV H4 VCV H4 Flitsmeister H1 Sporthal West, Veenendaal
Wo 22-03 22-03-202319:15 Musketiers H1 Musketiers H1 VCV H3 Het Bestegoed, Elst Ut
Ma 03-04 03-04-202320:45 Flitsmeister H1 Flitsmeister H1 Musketiers H1 De Zoete Inval, Veenendaal
Ma 03-04 03-04-202321:00 Smash H1 Smash H1 VCV H3 t Kofschip, Veenendaal
Di 04-04 04-04-202321:00 VCV H2 VCV H2 VCV H1 Sporthal West, Veenendaal
Ma 17-04 17-04-202321:00 Smash H1 Smash H1 Musketiers H1 t Kofschip, Veenendaal
Di 18-04 18-04-202321:00 VCV H1 VCV H1 VCV H4 Sporthal West, Veenendaal
Di 18-04 18-04-202321:00 VCV H2 VCV H2 VCV H3 Sporthal West, Veenendaal
Datum D Team 1 Team 2 Uitslag U Sets standen
Team Wedstrijden W Punten P Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen
1 Flitsmeister H1 0 0 0 0 0 0
2 Musketiers H1 0 0 0 0 0 0
3 Smash H1 0 0 0 0 0 0
4 VCV H1 0 0 0 0 0 0
5 VCV H2 0 0 0 0 0 0
6 VCV H3 0 0 0 0 0 0
7 VCV H4 0 0 0 0 0 0