Heren poule 1


Datum Team 1 Team 2 Locatie
Nog te plannen VCV H3 VCV H3 Musketiers H1 Sporthal West, Veenendaal
Nog te plannen VCV H2 VCV H2 VCV H3 Sporthal West, Veenendaal
Nog te plannen VCV H3 VCV H3 VCV H1 Sporthal West, Veenendaal
Nog te plannen VCV H1 VCV H1 VCV H4 Sporthal West, Veenendaal
Nog te plannen VCV H2 VCV H2 Flitsmeister H1 Sporthal West, Veenendaal
Nog te plannen VCV H4 VCV H4 Musketiers H1 Sporthal West, Veenendaal
Nog te plannen VCV H2 VCV H2 VCV H1 Sporthal West, Veenendaal
Nog te plannen VCV H2 VCV H2 VCV H4 Sporthal West, Veenendaal
Nog te plannen VCV H1 VCV H1 Flitsmeister H1 Sporthal West, Veenendaal
Nog te plannen Smash H1 Smash H1 VCV H3 t Kofschip, Veenendaal
Nog te plannen Flitsmeister H1 Flitsmeister H1 VCV H3 De Zoete Inval, Veenendaal
Nog te plannen Musketiers H1 Musketiers H1 VCV H1 Het Bestegoed, Elst Ut
Nog te plannen Smash H1 Smash H1 Musketiers H1 t Kofschip, Veenendaal
Nog te plannen Smash H1 Smash H1 VCV H2 t Kofschip, Veenendaal
Nog te plannen Smash H1 Smash H1 VCV H4 t Kofschip, Veenendaal
Nog te plannen Musketiers H1 Musketiers H1 Flitsmeister H1 Het Bestegoed, Elst Ut
Di 05-01 05-01-202120:00 VCV H1 VCV H1 Smash H1 Sporthal West, Veenendaal
Ma 11-01 11-01-202121:00 Flitsmeister H1 Flitsmeister H1 VCV H4 De Zoete Inval, Veenendaal
Di 12-01 12-01-202120:00 VCV H2 VCV H2 Musketiers H1 Sporthal West, Veenendaal
Ma 25-01 25-01-202121:00 Smash H1 Smash H1 Flitsmeister H1 t Kofschip, Veenendaal
Di 26-01 26-01-202121:00 VCV H3 VCV H3 VCV H4 Sporthal West, Veenendaal
Di 26-01 26-01-202120:00 VCV H1 VCV H1 Musketiers H1 Sporthal West, Veenendaal
Ma 08-02 08-02-202121:00 Flitsmeister H1 Flitsmeister H1 VCV H1 De Zoete Inval, Veenendaal
Di 09-02 09-02-202120:00 VCV H2 VCV H2 Smash H1 Sporthal West, Veenendaal
Do 11-02 11-02-202121:00 Musketiers H1 Musketiers H1 VCV H3 Het Bestegoed, Elst Ut
Ma 22-02 22-02-202121:00 Flitsmeister H1 Flitsmeister H1 VCV H2 De Zoete Inval, Veenendaal
Di 23-02 23-02-202120:00 VCV H4 VCV H4 Smash H1 Sporthal West, Veenendaal
Di 23-02 23-02-202121:00 VCV H1 VCV H1 VCV H3 Sporthal West, Veenendaal
Di 09-03 09-03-202120:00 VCV H3 VCV H3 Flitsmeister H1 Sporthal West, Veenendaal
Di 09-03 09-03-202121:00 VCV H4 VCV H4 VCV H2 Sporthal West, Veenendaal
Do 11-03 11-03-202121:00 Musketiers H1 Musketiers H1 Smash H1 Het Bestegoed, Elst Ut
Ma 22-03 22-03-202121:00 Flitsmeister H1 Flitsmeister H1 Musketiers H1 De Zoete Inval, Veenendaal
Di 23-03 23-03-202121:00 VCV H4 VCV H4 VCV H1 Sporthal West, Veenendaal
Di 23-03 23-03-202121:00 VCV H3 VCV H3 VCV H2 Sporthal West, Veenendaal
Di 06-04 06-04-202120:00 VCV H3 VCV H3 Smash H1 Sporthal West, Veenendaal
Di 06-04 06-04-202121:00 VCV H1 VCV H1 VCV H2 Sporthal West, Veenendaal
Do 08-04 08-04-202121:00 Musketiers H1 Musketiers H1 VCV H4 Het Bestegoed, Elst Ut
Datum D Team 1 Team 2 Uitslag U Sets standen
13-10-2020 13-10 VCV H4 VCV H3 0-3 15-25 9-25 12-25
12-10-2020 12-10 Flitsmeister H1 Smash H1 1-3 11-25 11-25 25-21 22-25
08-10-2020 08-10 Musketiers H1 VCV H2 0-3 13-25 16-25 16-25
29-09-2020 29-09 VCV H4 Flitsmeister H1 3-0 25-22 25-19 30-28
28-09-2020 28-09 Smash H1 VCV H1 3-1 14-25 25-16 25-19 25-23
Team Wedstrijden W Punten P Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen
1 Smash H1 2 6 6 2 185 152
2 VCV H3 1 3 3 0 75 36
3 VCV H2 1 3 3 0 75 45
4 VCV H4 2 3 3 3 116 144
5 VCV H1 1 1 1 3 83 89
6 Flitsmeister H1 2 1 1 6 138 176
7 Musketiers H1 1 0 0 3 45 75